Wakacje w Bibliotece

11 sierpnia zakończył się drugi tydzień warsztatów z rękodzieła artystycznego. Przez ten czas dzieci tworzyły prace z takich materiałów, jak papier i tkaniny.

*******

Od 31 lipca do 4 sierpnia dzieci tworzyły piękne, kolorowe kolaże i nie tylko… 😉

*******

28 lipca zakończyły się warsztaty: „Bajkowy Świat Ceramiczny”, który był organizowany w ramach Wakacji w Bibliotece.

Przez cały tydzień z biblioteki dzieci wychodziły nie tylko z książkami, ale też z pięknymi, samodzielnie wykonanymi, ceramicznymi pracami 🙂 Na zakończenie wszyscy otrzymali dyplomy uczestnika warsztatów.

*******

7 lipca zakończył się pierwszy tydzień warsztatów realizowanych w ramach Wakacji w Bibliotece.

Na zajęciach mali uczestnicy przenieśli się do bajkowego ceramicznego świata. Powstały najróżniejsze pudełeczka, koszyczki, obrazki i figurki.

Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały dyplomy uczestnika warsztatów.

fot. ER

Wakacje w Bibliotece odbywają się w ramach programu „Postaw na Rodzinę!”.
Postaw na rodzinę!