IBUK Libra: bezpłatna czytelnia online dla czytelników MBP w Tarnowskich Górach

6 listopada 2014 roku Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Lubosza w Tarnowskich Górach przystąpiła do Konsorcjum IBUK Bibliotek Publicznych Województwa Śląskiego.

Dzięki temu możemy zaoferować naszym Czytelnikom dostęp do 2 500 publikacji elektronicznych na platformie IBUK Libra. W ofercie głównie podręczniki akademickie, publikacje naukowe i popularnonaukowe, literatura piękna dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży.

Umożliwiamy naszym Czytelnikom bezpłatny dostęp do wybranych publikacji na terenie głównej placówki Biblioteki oraz we wszystkich Filiach oferujących dostęp do Internetu. Korzystanie z platformy IBUK poza siecią naszej Biblioteki (np. w domu) wymaga użycia kodu aktywacyjnego (PIN-u) do zdalnego logowania. Swój osobisty kod PIN można otrzymać w Czytelni i Wypożyczalni Naukowej MBP w Tarnowskich Górach.

WEJŚCIE DO CZYTELNI IBUK

INSTRUKCJA KORZYSTANIA