Filia nr 4 w Bobrownikach Śl.: Wieczór z Panem Andersenem

17 listopada Filia nr 4 w Bobrownikach Śl. we współpracy z biblioteką szkolną Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzionkowie oraz biblioteką szkolną Szkoły Podstawowej nr 11 w Bobrownikach Śl. zaprosiła dzieci ze SP nr 11 na niezwykły wieczór z baśniami Hansa Christiana Andersena.

Dział dziecięcy biblioteki przemieniony został w magiczną krainę, gdzie zjawił się sam Pan Andersen, który przeczytał gościom wybrane utwory. W zamian dzieci wręczyły sławnemu pisarzowi deklarację podpisaną gęsimi piórami, zapewniając, że będą pamiętały o jego historiach.

Spotkaniu towarzyszyło rysowanie postaci z bajek, wyświetlanie filmów oraz słodki poczęstunek.

Filia nr 4 w Bobrownikach Śl.: Wieczór z Panem Andersenem, 17.11.2016 r.Filia nr 4 w Bobrownikach Śl.: Wieczór z Panem Andersenem, 17.11.2016 rFilia nr 4 w Bobrownikach Śl.: Wieczór z Panem Andersenem, 17.11.2016 r