Filia nr 3 na ul. Okrzei

Logo biblioteki     Po 48 latach działalności zakończyła swoją misję jedna z filii Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Bolesława Lubosza w Tarnowskich Górach – filia nr 3 przy ulicy Okrzei.

Przez prawie pół wieku placówka rzetelnie służyła lokalnej społeczności, wypełniając przede wszystkim swe statutowe zadania czyli gromadząc, udostępniając i wypożyczając książki. Bibliotekarze z Filii nr 3 współpracowali również z pobliską szkołą i przedszkolem. Dzięki ich pracy placówka na ul. Okrzei stała się miejscem, w którym dzieci mogły rozwijać swoje, nie tylko literackie, zainteresowania.

Dziękujemy Czytelnikom, którzy przez lata korzystali z usług Filii nr 3.
Dziękujemy za okazywaną, szczególnie w ostatnich miesiącach, sympatię i wsparcie. A wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez książki, zapraszamy do najbliższej placówki bibliotecznej przy ul. Zamkowej 5.